3 המרכיבים לאירוע מנצח

במהלך תקופת הקורונה, עולם האירועים חטף "מכה" רצינית ופגע בכל הענף. אולמות וגני אירועים, תקליטנים, צלמים, וכל נותן שירות בעולם האירועים נפגע כתוצאה מהקורונה. אז נכון שהקורונה עדיין לא מאחורינו, אבל היא הרבה פחות מורגשת והרבה פחות מתרגשים ממנה, מה שפתח מחדש את עולם האירועים ונתן לנו אוויר לנשימה, גם כספקים ונותני שירות מענף האירועים וגם כאנשים שבאו לשמח את בעלי השמחה.

מאז ומעולם, עולם האירועים מורכז מ-3 אלמנטים מרכזיים שהופכים את האירוע שלכם למוצלח (בעיני האורחים) ועוד אלמנט נוסף שהופך את האירוע גם למוצלח עברוכם (הצלם). נכון, יש בשנים האחרונות גימיקים רבים שמרגישים שחובה לצרף בכל אירוע, אבל זה "תוספת" ואם המרכיבים הבסיסיים לא יעבדו כמו שצריך, האירוע לא יצליח להתורם.

אז… אילו אלמנטים חשוב לקחת בחשבון לכל אירוע?

המקום

אולם האירועים או גן האירועים הוא המרכיב הראשון שחשוב מאוד לסגור ברגע שמחליטים על תאריך שבו אתם רוצים לקיים את האירוע. במידה ובוחרים בגן אירועים, חשוב מאוד לבחור בתקופה בה מזג האויר נוח במיוחד. לרוב זה יהיה בתקופת מאי-יוני, כי  לאחר מכן חם מאוד. בספטמבר אוקטובר אפשר גם לחגוג בגן אירועים מבלי שהאורחים יזיעו ללא סיבה.

האוכל

אחד מההנעות הגדולות בעולם – האוכל, הוא מה שהופך את האירוע שלכם לסופר מוצלח. חשוב מאוד להגיע לאולם האירועים או לקבוע פגישת טעימות עם הקייטרינג איתו סגרתם ולבחור את המנות שלטעמכם המוצלחות ביותר ויקלעו בצורה הטובה ביותר לטעם האורחים שלכם.

מומלץ לנסות להתאים את המנות במסעדה לפי עדה, מה שיחבר את האורחים שלכם לאוכל בצורה חזקה יותר, אך חשוב מאוד לשים לב כי השף מכיר את ומתמצא במטעמים מאותה עדה.

אם עברתם בהצלחה את מבחן האוכל, יש לכם כבר נקודות זכות מהאורחים שלכם. אז מה עוד נשאר?

המוזיקה

אין ספק שהמוזיקה באירוע שלכם מקבלת מקום מרכזי באלמנטים בהצלחת האירוע. מוזיקה מלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו, החל מקבלת הפנים ועד השיר האחרון שמתנגן באירוע. מוזיקה יכולה להיות מורכבת מדיג'יי ומוזיקת רקע שמלווה את האירוע, ויכולה להיות מלווה על ידי להקת אירועים שתתפוס חלק בכל אחת החלקים באירוע.

אין ספק שלהקת אירועים מביאה איתה אנרגיות אחרות, אבל חשוב מאוד לבדוק את איכות הלהקה, כמות השירים שיש לה בארסנל השירים, ושהיא אכן פוגעת בטעם של האורחים שלכם. תזכרו, אורחים מרוצים הופכים את האירוע שלכם לשמח יותר.

להקת רימונים לאירוע

אם אתם מחפשים לשדרג את האירוע שלכם בלהקת אירועים, אנחנו בלהקת רימונים נשמח לקחת חלק ולהפוך את האירוע שלכם להצלחה שהאורחים שלכם פשוט לא ישכחו. יש לנו ממליצים רבים שזכו מאירוע מושלם ומאגר שירים עצום, עם עיבודים חדשניים, קאברים מדהימים והמון אנרגיות שמגיעות לרחבת הריקודים.

נשמח לקחת חלק באירוע שלכם – צרו איתנו קשר