איך לבחור להקת אירועים?

האירוע שלכם מתקרב ואתם רוצים לשדרג את האירוע עם להקת אירועים שתרים לכם את האווירה. אז שניה לפני שנכנסים לתהליך ומתחילים לחפש את ה-להקה, החלטנו לכתוב לכם מדריך שיעזור לכם בתהליך הבחירה.

יש מגוון רחב של להקות אירועים שתוכלו למצוא בחיפוש הראשוני שלכם בגוגל וישנו שוני גדול בין כל אחת ואחת מהם. אז איך תבחרו את הלהקה שתתאים בדיוק לאירוע שלכם?

כימיה עם הלהקה

להקת חתונות מלווה אתכם כבר בשלבים הראשונים של תכנון האירוע ולכן הכימיה ביניכם לבין חברי הלהקה הוא חשוב מאוד. צרו קשר, קבעו פגישה עם מספר להקות ובדקו אם יש את הניצוץ הזה ביניכם לבין הלהקה.

הלהקה תלווה אתכם, תייעץ לכם ותסייע בתהליך בחירת השירים, קונספט האירוע וכדומה ועל מנת שהכל יעבוד בדיוק כמו שאתם רוצים, בצורה כיפית ונעימה, הכימיה זה אחד הפקטורים החשובים ביותר.

סגנונות השירה

חשוב מאוד להבין מהו סגנון השירה המועדף עליכם. אם אתם יותר בכיוון של שירה דתית, בדקו אם הלהקה מבצעת שירים דתיים ומהי איכות השירה של זמר הלהקה ומהם מגוון השירים אותם יכולה לבצע הלהקה לאורך האירוע.

בכל זאת, אירועים נמשכים בממוצע 4 שעות וחשוב מאוד שחברי הלהקה יוכלו ללוות את האירוע ברוב חלקיו החל מרחבת הריקודים, כניסה לחופה ובעצם כל חלק באירוע אותו תרצו שתבצע הלהקה.

אם אתם רוצים שהלהקה תבצע שירים במגוון שפות (עברית ואנגלית לדוגמה), בדקו שהלהקה אכן יכולה לבצע שירים ב-2 שפות אלו.

מחיר

אין מה לעשות, מחיר תמיד יהיה אחד הפקטורים לבחירת ספקים לאירוע. לא משנה אם מדובר באולם, שבו מתומחרת המנה לאירוע ברוב המקרים, צלם,DJ ואפילו להקה לאירוע.

האירוע שלכם חייב להיות תחום בתקציב וחשוב מאוד שהלקה תתאים לכם ברמה התקציבית. בסופו של דבר אתם רוצים לצאת מהאירוע במצב מאוזן או ברווח מסוים ולכן חשוב מאוד לא לחרוב בתקציב האירוע שהגדרתם מראש.

החישוב שלכם צריך להיות על פי מספר המוזמנים כפול 300 ש"ח מתנה ממוצעת. על פי זה יוגדר תקציב האירוע שלכם ותנסו שלא לחרוג ממנו אחרי כל ההוצאות של האירוע.

המלצות

מלבד המלצות שרצות בפייסבוק או בגוגל בעמודים העסקיים של הלהקה (שלא תמיד אמינים ומגיעים ממקורות שאכן רכשו את השירות ישירות מהלקה) נסו למצוא את ההמלצות האותנטיות יותר מחברים או מכרים ששכרו להקת אירועים לאירוע שלכם.

בדקו האם נהנו מהתהליך, איך היו הביקורות של האורחים באותו האירוע והאם הלהקה עמדה בציפיות.

להקת אירועים תכתיב איך האירוע שלכם יהיה ומה יהיו הביקורות עליו – כידוע לנו, 2 הפקטורים העיקריים להצלחה של אירוע נמדדים במוזיקה באירוע ובאוכל.

אז באוכל אמנם לא נוכל לסייע אבל כן נוכל לסייע בהרמת האווירה 🙂

אנחנו מזמינים אתכם לצפות בסרטונים שלנו באתר, מי יודע, אולי אנחנו הלהקה הבאה לאירוע שלכם.

צרו איתנו קשר ונשמח לקחת חלק באירוע הבא שלכם.